استان ها

 پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصدی بیمارستان ملکشاهی

شبکه/ایلام استاندار ایلام از دو پروژه مهم و در آستانه‌ی افتتاح بیمارستان و تصفیه خانه آب ملکشاهی بازدید کرد.

دکتر «حسن بهرام‌نیا» از بیمارستان ملکشاهی بازدید کرد و در جریان میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

استاندار ایلام در جریان این بازدید گفت: با پیگیری‌های انجام شده اعتبارات ماده (۲۳) برای بیمارستان ملکشاهی به عنوان یکی از پروژه‌های مهم و مطالبات جدی مردم شهرستان، یک ماه قبل برای وزارت بهداشت واریز و طی روزهای آینده به این پروژه تزریق می‌گردد.

بهرام‌نیا امروز طی تماس تلفنی با آقای مهندس هاتف رئیس بنیاد علوی، در خصوص سهم مشارکتی این بنیاد در ساخت بیمارستان بحث و گفتگو نمود. مقرر شد که این بنیاد سهم مشارکتی خود را در آینده نزدیک پرداخت و بنا به گفته مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان، این بیمارستان طی ماه‌های آینده آماده بهره‌برداری شود.

این بیمارستان در پنج طبقه با ظرفیت ۶۴ تخت و اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی ۹۰.۵ درصد در حال اجراست.

آخرین وضعیت پروژه تصفیه‌خانه آب ملکشاهی 

استاندار ایلام همچنین در بازدید از تصفیه‌خانه آب ملکشاهی ، مجموع اعتبار این پروژه را ۴۰۷ میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد: تاکنون برای این پروژه ۱۱۶ میلیارد تومان هزینه شده که ۵۷ میلیارد تومان مربوط به دولت سیزدهم است.

بهرام‌نیا افزود: همچنین ۱۹۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده و به زودی پرداخت و برای  سال ۱۴۰۳ هم ۱۰۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.

به گزارش شبکه به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام ، وی اضافه کرد: بنا به گفته سرپرست آبفای استان و پیمانکار پروژه، این پروژه طی ماه‌های آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا