بین الملل

پیام ویدیویی القاسم به رژیم صهیونیستی: در کوچه‌های غزه خواهید سوخت

گردان‌های عزالدین القسام با انتشار ویدیویی خطاب به رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در کوچه‌های غزه خواهید سوخت.

به گزارش شبکه، گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس امروز-یکشنبه- با انتشار ویدیویی خطاب به رژیم صهیونیستی اعلام کرد:شما می‌توانید وارد خیابان‌های غزه شوید اما  با عزم و اراده مبارزان شجاع ما هر بار(که وارد شوید) در کوچه‌های آن خواهید سوخت.

گردان‌های القسام در این ویدیو صحنه‌هایی از نبرد غزه و منهدم کردن تانک‌های دشمن صهیونیستی را نیز منتشر کرد.

پیش از این نیز گردان‌های عزالدین القسام نسبت به خروج ارتش رژیم صهیونیستی از «خان یونس» واکنش نشان داد و این اقدام را ناشی از عدم دستیابی آن به اهدافش ارزیابی کرد.

در بیانیه گردان‌های القسام آمده است: دشمن وارد بیشتر مناطق نوار غزه شد و آن را به طور کامل نابود کرد و امروز می‌گوید که تیپ‌های جنبش حماس را نابود کرده است، اما به هر منطقه‌ای که باز می‌گردد و گمان می‌کند که در آنجا با رزمنده‌های مقاومت مواجه نخواهد شد، با مقاومتی شدید غافلگیر می‌شود.

شاخه نظامی حماس اعلام کرد: دشمن حتی قبل از دستیابی به اهداف خود ناگزیر به عقب‌نشینی از برخی مناطق شد و اتفاقات بیمارستان «الشفا» و «خان‌یونس» گواه این مساله هستند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز یکشنبه خبر دادند تمام نیروهای زمینی ارتش اسرائیل از جنوب غزه خارج شده‌اند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید لشکر ۹۸ ارتش اسرائیل با سه تیپ خود، شب گذشته و پس از چهار ماه جنگ با نیروهای فلسطینی در نزدیکی خان‌یونس، از این منطقه خارج شده‌ است.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا