حوادث

پلیس یک متهم به قتل را به کشور برگرداند

آفتاب‌‌نیوز :

سردار رضا موذن در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی حدود سه ماه قبل در یک درگیری محلی اقدام به قتل یکی از افراد حاضر در صحنه کرده و از بیم دستگیری به صورت غیر قانونی به یکی از کشورهای منطقه متواری شده بود که با توجه به صدور دستورات قضائی، در خصوص شناسایی، دستگیری و استرداد وی، بلافاصله اقدامات اجرایی در دستورکار این پلیس قرار گرفت.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل فراجا ضمن اشاره به پیگیری‌های پلیس بین‌الملل مبنی بر صدور اعلان قرمز متهم از سازمان اینترپل افزود: با تلاش‌های موثر، اقدامات فنی و با استفاده از ظرفیت‌های سازمان اینترپل در ردیابی تردد وی، محل اختفای متهم شناسایی شد. پس از آن پلیس بین‌الملل‌ با هماهنگی‌های دستگاه‌های دیپلماسی دو کشور و همچنین تبادل اطلاعات دقیق با اینترپل آن کشور متعاقباً متهم در محل اختفاء خود دستگیر کرد.

موذن با اشاره به تلاش پلیس بین‌الملل فراجا، در ردیابی، شناسایی و دستگیری متهمان بین المللی خاطرنشان کرد: متهم توسط ماموران پلیس بین‌الملل فراجا و روز دوشنبه از طریق مرز زمینی به کشور مسترد و در اختیار مرجع قضائی مربوطه قرار گرفت.

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا