ورزشی

واکنش رئیس جمهور به سخنان سخیف بایدن و اقدام وقیحانه یک نشریه فرانسوی

در جلسه هیات دولت مطرح شد.

رئیس جمهور سخنان پوچ رئیس جمهور آمریکا در مقایسه کشورهای جهان با شلوار آمریکایی را بازگشتی به فرهنگ استعماری و سندی از روح فراعنه نهفته در پشت حرکات فریبنده دانست. حقوق و حقوق زن و حرمت و روح وحشی وجود دارد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیات رئیسه دولت، رفتار گستاخانه این نشریه فرانسوی در توهین به مرجعیت و ارزش های دینی و انسانی مردم ایران را محکوم کرد. اضافه شد: فحش دادن و دشنام دادن به بهانه آزادی، دلیل روشنی بر پوچ بودن منطق هتاکان و ناامیدی آنان از به ثمر رسیدن توطئه آشوب و ناآرامی در کشور است.

رئیس جمهور مون همچنین با اشاره به سخنان پوچ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تشبیه همه کشورهای جهان به یک تکه شلوار آمریکایی، اظهارات رئیس جمهور آمریکا در توهین به کشور و دولت را پیشینه دانست و گفت: این استعمار است و گواه آن است که پشت ژست های فریبکارانه آمریکا در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان، هیبت وحشیانه و روحی فرعونی نهفته است.

رئیسی در بخشی دیگر از این سخنان با اشاره به دیدارها و دیدارهای متعدد با مردم در سفرهای استانی و دیدارهای مردمی، از مسئولان و مدیران برای بازدید از سایت و پیگیری برای رسیدگی به مشکلات و دغدغه های مردم در دستور کار، دعوت به عمل آورد. . .

با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرواز 752 و بررسی کامل حادثه و همچنین گرامیداشت سالروز قیام 28 دی و بیداری مردم قم، منشأ خیزش یاغیان اسلامی، از دیگر محورهای سخنان رئیس جمهور در جلسه امروز دولت بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا