همدلی در ورزش کاراته به تحقق برنامه‌ها کمک می‌کند

شبکه/زنجان دبیر فدراسیون کاراته با بیان اینکه همدلی و همکاری بین جامعه کاراته به تحقق برنامه‌ها کمک می‌کند، گفت: بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های این رشته بسیار اهمیت دارد و زنجان در این رشته ورزشی بسیار غنی است.

ذبیح‌الله پورشیب امروز (چهارشنبه، ۲۰ تیر ماه) در مجمع انتخاباتی هیئت کاراته استان زنجان با بیان اینکه اخلاق‌مداری در کاراته بر قهرمانی اولویت دارد که به این موضوع باید توجه لازم را داشت، اظهار کرد: موفقیت و درخشش یک کاراته کا به تحرک بیشتر در این رشته ورزشی منجر می‌شود.

وی به اهمیت کار مربیان در این رشته ورزشی اشاره و بیان کرد: در صورتی یک ورزشکار می‌تواند به موفقیت دست یابد که در کنار تلاش و پشتکار مربی توانمندی را در کنار خود داشته باشد و قطعاً مربیان فعال در این رشته تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند.

دبیر فدراسیون کاراته ادامه داد: ارزش دادن به مربیان، انگیزه کاری آنها را افزایش می‌دهد و به درخشش بیشتر کاراته کاها و افتخارآفرینی آنها برای کشور منجر می‌شود.

او با بیان اینکه این استان قهرمانان نام‌آوری را در رشته کاراته به جامعه معرفی کرده است، گفت: پیشکسوتان این رشته سرمایه‌های ورزش کشور محسوب می‌شوند و باید از تجارب آنها به نحو مطلوب استفاده کرد.

پورشیب با بیان اینکه عملکرد کاراته زنجان در سال‌های اخیر همواره زبان‌زد بوده است، اظهار کرد: این رشته ورزشی باید بیش از گذشته در استان گسترش یابد که این مهم با برنامه‌ریزی هدفمند امکانپذیر است.

دبیر فدراسیون کاراته به فعالیت کمیته استعدادیابی اشاره کرد و گفت: فعال شدن کمیته استعدادیابی برای پشتوانه‌سازی کاراته در استان مد نظر قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه زنجان پیش از این قهرمانان نام‌آوری را در رشته کاراته معرفی کرده است، بیان کرد: این استان در رشته کاراته بسیار غنی است و باید بیش از گذشته در آن سرمایه‌گذاری کرد.

جواد بازرگان با بیان اینکه یک بازوی هیئت کاراته، فدراسیون و بازوی دیگر اداره‌ کل ورزش و جوانان استان است، گفت: باید با همکاری هم کارها را به پیش ببریم.

وی با بیان اینکه وجود اختلاف‌ها در هر هیئتی مانع رسیدن به موفقیت و اجرای برنامه‌های آن می‌شود، اظهار کرد: از هیئت رئیسه و مجموعه مدیریتی این هیئت انتظار می‌رود با همدلی و یکدلی از ظرفیت‌های این حوزه نهایت استفاده را داشته باشند.

در این مجمع، اکبر نوروزی با کسب ۱۵ رأی از مجمع به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس هیئت کاراته استان زنجان انتخاب شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا