ورزشی

نقطه قوت «مهمانسرای دو دنیا» بازیگران حرفه‌ای آن است

یک تهیه کننده تئاتر در گفت‌وگو با آنا؛

نقطه قوت «مهمانسرای دو دنیا» بازیگران حرفه‌ای آن است

مهسان فراست، منتقد و تهیه کننده نمایش «مهمان‌سرای دو دنیا» گفت: نقطه قوت این کار بازیگران حرفه‌ای آن است وگرنه این نمایشنامه را خیلی از هنرمندان روی صحنه بردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایش مهمانسرای دو دنیا به  نویسندگی امانوئل اشمیت و طراحی و کارگردانی صابر کریمی و تهیه کنندگی مهسا فراست مدتی است که در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود. بازیگران این نمایش بابک نوری، آرام نیک بین، مهدی کازرانی، مریم زارعی، فرناز رحمانی، صابر کریمی، (بازیگران صامت) حسین تفرشیان، آیدا حاجی ایالویی هستند.

مهسان فراست منتقد و تهیه‌کننده در گفت‌وگو با آنا گفت: تئاتر مهمان سرای دو دنیا را به دلیل علاقه‌ای که داشتم روی صحنه بردم و اکنون یک کار تئاتر دارم که به زودی اعلام خواهم کرد و یک فیلم سینمایی و دو فیلم کوتاه دیگر هم در دیگر برنامه‌های آینده‌ام است که ان‌شاءالله خبر تکمیلی آن را به زودی اعلام می‌کنم.

فراست به عنوان منتقد درباره این نمایش گفت: اگر بخواهم به عنوان منتقد کار خودم را نقد کنم، نقد بسیار زیادی دارم. من کار بسیاری از پیشکسوتان را نقد کردم اما درباره کار خود می‌توانم بگویم این کار کاری نبود که من می‌خواستم.

وی در ادامه افزود: مهمانسرای دو دنیا نمایشی بود که خیلی‌ از هنرمندان‌آن را اجرا کرده بودند و تنها حسن نیت آن بازی خوب بازیگرانم است. ما در این کار طراحی صحنه و لباس، کارگردان و میزانسن آنچنانی نداشتیم و تنها نقطه قوت کار بازی بچه‌ها بود.

وی در ادامه بیان کرد: به همه همکاران خود می‌گویم از تئاتر حمایت کنید. من در کار ابتدایی خود ضربه بسیاری خوردم و چیزهای بسیاری را تجربه کردم و به کسانی که برای بار اول وارد این حرفه می‌شوند می‌توانم بگویم با کسانی کار کنند که واقعا عاشق کار تئاتر باشند. کسی که به دنبال دیده شدن باشد و بخواهد هر شب برایش گل ببرند یا جلوی دوربین باشد هنرمند نیست. حرفم به کسانی که عاشق تئاتر هستند این است که در کنار پیشکسوتان باشید و در کارهایتان از آن‌ها مشورت بگیرید.

فراست در پایان صحبت‌های خود خطاب به بازیگران تئاتری گفت: حرفم با کسانی است که کار تئاتر می‌کنند، لطفا اگر کسی برایتان وقت می‌گذارد و شما را روی صحنه می‌‌برد تا کار و خودتان دیده شوید حداقل به آن فرد و پیشکسوتان با تجربه این حرفه که در کنارتان هستند احترام بگذارید.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا