ورزشی

مورایس: تا آخر فصل به همه بازیکنان فرصت بازی می‌دهم

سپاهان معتقد است هیچ بازیکنی جایگاه مشخصی ندارد و همه باید بجنگند.

به گزارش شبکه، خوزه مورایس سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از پیروزی 4 بر صفر این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان گفت. در لیگ برتر ایران بازی آسانی وجود ندارد. بازی با تیم مقابل در دفاع هرگز آسان نبود. باید از بازیکنان هم به خاطر رفتار و برخورد عالیشان با اتفاقات بازی تشکر کنم، گلایه نکردند و به داور اعتراض نکردند.

یک بار دیگر به بازیکنانی که این دیدار را با کلین شیت و با تمرکز لازم به پایان رساندند تبریک می گویم. برای نفت مسجد سلیمان آرزوی موفقیت در آینده داریم و امیدواریم با سازمان جدید خود به اهداف خود برسند. حیف که هواداران امروز نمی توانند کنار هم باشند و امیدواریم باز هم شاهد حضور سپاهان و سایر تیم ها در لیگ برتر باشیم. من یک پیام برای طرفدارانم دارم. این تیم ها و بازیکنان هوادارانی را که در زمین نیستند در قلب خود نگه می دارند و تمام وجودشان را به شما می دهند. می دانم که تیم را دوست داری و حضورت مایه دلگرمی سپاهان است.

مورایس اضافه کرد: مسئله دیگر این است که ما احساس می کنیم با هواداران راحت تر برنده می شویم و هواداران نقطه قوت ما هستند. ما می‌دانیم که نبودن در ورزشگاه این احساسات را از بین نمی‌برد. این روح بر ما برای ما خوب است و ما از آن سپاسگزاریم.

او از تغییرات خط دفاعی تیم صحبت کرد. در مورد مسائل مربوط به تغییر خط دفاع، این تنها مشکل نیست، تنها بخشی که تغییر نکرده خط هافبک بوده است. رناتو امروز بازی نکرد و من می دانم که در تیم چه می گذرد. نسبت به روز اول روند خوبی را نشان داد. یک تیم فقط 11 نفر شروع کننده ندارد، همه افراد یک تیم باید در یک سطح باشند. بازیکنان باید بدانند که مهم هستند و به تیم تعلق دارند. وظیفه ما رسیدن به اهداف تیم است و فکر می کنم این زوج تغییر خواهند کرد. شما نباید با فکر کردن به خودتان چشمان خود را ببندید. به نظر من هر بازیکنی شایسته بازی است و ما به همه این فرصت را می دهیم که بازی کنند و در صورت نیاز پیشرفت کنند. همه بازیکنان تا پایان فصل فرصت بازی دارند. همه برای تیم مهم هستند. همه با اراده برای بازی آمدند و باید برای تیم بجنگند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا