بین الملل

فراخوان دبیرکل حزب‌الله برای راهپیمایی روز قدس

به گزارش شبکه سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم اولین شب قدر در ضاحیه جنوبی بیروت گفت: من امشب درباره اوضاع سیاسی و تحولات صحبت نمی‌کنم. در روز قدس در این باره صحبت خواهم کرد. روز قدس امسال در شرایط بسیار متفاوتی است. ما باید برای غزه که شاهد جنگ و کشتار روزانه و گرسنگی و آوارگی است، دعا کنیم. اینکه ما از همه می‌خواهیم دعا کنند به دلیل ضعف نیست بلکه دعا همیشه باید باشد. این بخشی از زندگی و رفتار ماست و ما همیشه به دعا نیاز داریم. زمانی که ما در جبهه الله می‌جنگیم پس این جبهه پیروز است.

به گزارش شبکه وی گفت: شب گذشته شاهد حمله اسرائیل به حلب بودیم. بعد از آن نیز گروه‌های تروریستی حمله کردند اما شکست خوردند.

سید حسن نصرالله خواهان مشارکت گسترده در راهپیمایی روز قدس در روز جمعه در تمام اماکن به ویژه ضاحیه جنوبی بیروت شد.

سید حسن نصرالله گفت: باید برای پیروزی مردم غزه و مردممان در لبنان، سوریه، عراق، یمن و همه عرصه‌هایی که در معرض تجاوز و فشار هستند، دعا کنیم. چیزی که ما به دنبال آن هستیم پیروزی است. در جبهه ما هیچ گونه ضعف و سستی وجود ندارد.

311311

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا