اجتماعی

ضرورت مصرف بهینه سوخت توسط مشترکان /آمادگی ستاد بحران برای هرگونه امدادرسانی

شبکه/مازندران مدیر مدیریت بحران مازندران با اشاره به اینکه اطلاعات گسترده ای در خصوص مصرف بهینه سوخت توسط مشتریان خانگی و صنعتی از طریق رسانه ها در دسترس قرار گرفت، گفت: در ادامه دستور جلسه ستاد بحران، استاندار و رئیس ستاد فرماندهی پیشگیری، هماهنگی و عملیات بحران به انجام رسید و این فرماندهی تمهیدات لازم را برای امدادرسانی در صورت بروز حادثه دارد.

حسینعلی محمدی در گفت وگو با شبکه، با اشاره به تقویت فصل سرد باران های موسمی و هشدارهای هواشناسی مبنی بر تداوم فصل سرما در استان ها تا پایان هفته جاری، اظهار کرد: در حال حاضر در استان های کشور شاهد تداوم این فصل سرما هستیم. هوای سرد در سراسر کشور و مازندران تا پایان هفته جاری. .

وی افزود: یخبندان، سیل، مه و کاهش دید در غرب مازندران، لغزندگی معابر، ریزش سنگ و اختلال در تردد در نقاط مرتفع و محورهای کوهستانی و آسیب به سازه ها و تابلوهای تبلیغاتی با مقاومت کمتر، این سامانه در مازندران است.

مدیر مدیریت بحران مازندران با اشاره به اینکه اطلاعات گسترده ای در خصوص مصرف بهینه سوخت توسط مشتریان خانگی و صنعتی از طریق رسانه ها در دسترس قرار گرفت، گفت: در ادامه دستور جلسه ستاد بحران، استاندار و رئیس ستاد فرماندهی پیشگیری، هماهنگی و عملیات بحران به انجام رسید و این فرماندهی تمهیدات لازم را برای امدادرسانی در صورت بروز حادثه دارد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه هوای سرد باعث افزایش مصرف در سیستم های گرمایشی می شود، گفت: مخصوصا گاز

محمدی به مسافران و رانندگان توصیه کرد:

وی گفت: کوهنوردان و دوستداران طبیعت از صعود به ارتفاعات، تردد در مناطق کوهستانی، چادر زدن و اقامت در فضاهای باز خودداری کنند. بازدید از آب های سطحی و انجام اقدامات لازم برای تقویت تابلوها، تابلوهای تبلیغاتی.

مسئول مدیریت بحران استانداری مازندران یادآور شد: باغداران برای جلوگیری از یخ زدگی باغات مرکبات به ویژه نهال های جوان و فرآورده های درختی اقدامات لازم را انجام دهند و به کلیه ارگان های امدادی و خدماتی توصیه می شود تجهیزات و ماشین آلات آماده برای تمامی عملیات امداد و نجات داشته باشند. ساختارها و خدمات وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا