ورزشی

زیدان پس از شکست مقابل آلاوس: هیچ توضیحی ندارم

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد پس از شکست مقابل آلاوز حرفی برای گفتن ندارد.

رئال مادرید سومین شکست خود را در این مسابقات ثبت کرد و شنبه شب هفته یازدهم لالیگا با نتیجه 2-1 مغلوب آلاوس شد. پس از مسابقه ، زین الدین زیدان گفت: “من نمی توانم تفاوت سطح بازی و پیروزی (2-0) مقابل اینتر در لیگ قهرمانان را توضیح دهم. لحظات خوب و بدی وجود داشت. ما شروع بدی داشتیم و وقتی آلاوس در 3 دقیقه شروع به گلزنی کرد زمان زیادی برای بازگشت به بازی داشتیم اما اوضاع سخت شد. یک روز دیگر در میلان ، من خوب بازی کردم و سه روز بعد اینگونه در خانه بازی کردم این واقعیت ماست. اکنون ما باید تمرینات خود را ادامه دهیم ، سعی کنیم بازیکنان خود را بهبود بخشیم و شرایط را تغییر دهیم. ما روند ثابتی در بازی نداریم و نتیجه می گیریم.

مدیر رئال مادرید گفت: “ما از نظر مصدومیت با مشکلات زیادی روبرو شدیم. ما به دنبال بهانه نیستیم ، اما این درست است. این بدترین شروع فصل است و نتایج (مقابل آلاوس) من و بازیکنان را آزار می دهد. اوضاع سخت شد زیرا ما نتوانستیم آن را تغییر دهیم ، در آخرین لحظه نیمه اول بهتر شدیم ، اما در نیمه دوم تلاش کمی برای تغییر شرایط کردیم ، اکنون باید به دیدار سه شنبه شب فکر کنید.

در نیمه اول ادن هازارد مصدوم شد و مجبور شد استادیوم را ترک کند. فرانسوی ها در مورد هافبک بلژیکی گفتند: “هازارد امیدوار است که یک ضربه بزرگ شود.” وی گفت این درست است و فقط یک ضربه است ، نه آسیب عضلانی. امیدوارم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا