ورزشی

روزنامه الوطن: «بای‌بای سامورایی!» – شبکه

روزنامه الوطن قطر تیتر جالبی را برای پیروزی باشکوه ایران برابر ژاپن انتخاب کرد.

به گزارش شبکه، تیم ملی فوتبال ایران در دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا توانست با نتیجه دو بر یک برابر ژاپن به پیروزی دست یابد و به دور نیمه‌نهایی صعود کند.

روزنامه الوطن واکنش جالبی به پیروزی ایران برابر ژاپن داشت و با تیتر «سامورایی بای بای؛ ایران ژاپن را حذف و به نیمه‌نهایی صعود کرد» نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در بازی برابر ژاپن با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کرد. در نیمه نخست ژاپن بازی بهتری را به نمایش گذاشت و در بیشتر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشت. در این نیمه ژاپن با یک گل پیروز به رختکن رفت اما در نیمه دوم این ایران بود که کاملا تیم برتر میدان بود و توانست دو گل به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد و به دور نیمه‌نهایی راه پیدا کند.

البته این روزنامه قطری به نظر تیتر «بای‌بای سامورایی» را از عصام الشوالی، گزارشگر و مفسر سرشناس تونسی شبکه الجزیره، وام گرفته باشد که بعد از گل جهانبخش با شور و هیجان زیاد این عبارت را به کار برده بود.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا