بین الملل

رهبر انصارالله: آمریکا در بحران فرو رفته است

رهبر انصارالله یمن گفت آمریکا پس از ورود مستقیم به جنگ در غزه، در یک بحران واقعی گرفتار شده است.

به گزارش شبکه، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی شامگاه پنجشنبه به اقدامات مقاومتی حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، در حمایت از مردم فلسطین اشاره کرد و گفت: عملیات‌های حزب‌الله تاثیر زیادی بر اقتصاد رژیم صهیونیستی گذاشته است.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: این کشور به‌صورت فعال، مداوم و موثر از غزه حمایت می‌کند. و هیچ راه‌حلی برای اسرائیل وجود ندارد مگر اینکه تجاوزات علیه غزه را متوقف کند.

او در ادامه گفت: آمریکا پس از ورود مستقیم به جنگ غزه، در بحران واقعی به‌سر می‌برد.

سید عبدالملک الحوثی در ادامه تاکید کرد: به‌رغم جنگ‌های رسانه‌ای، روانی و نظامی دشمن، یمن در حمایت از فلسطین ثابت‌قدم است.

او همچنین به عملیات‌های ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدم اشاره کرد و گفت: در طول هفته ۱۰ عملیات با ۳۷ موشک بالستیک، کروز و پهپاد انجام دادیم.

رهبر انصار الله همچنین اعلام کرد: در این هفته ۹ کشتی را هدف قرار دادیم. تاکنون ۸۶ کشتی مرتبط با دشمن اسرائیلی، آمریکا و انگلیس را هدف قرار داده‌ایم.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا