بین الملل

حماس: مواضع بایدن متناقض است/ نتانیاهو به دنبال توقف جنگ نیست

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با تأکید بر دوگانگی مواضع بایدن در قبال تحولات غزه گفت: «آمریکا جدیتی برای فشار بر نتانیاهو جهت توقف جنگ علیه غزه ندارد.»

به گزارش شبکه، «حسام بدران» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس عنوان کرد مذاکرات جاری، تناقض بین افعال و گفتار دولت بایدن به ویژه با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا را فاش کرد.

بدران تصریح کرد: «مطالبات ما کاملا طبیعی و انسانی است و کابینه نتانیاهو با فرسایشی کردن جنگ غزه به دنبال کسب دستاوردهای سیاسی است نه توقف جنگ.»

وی تأکید کرد: «مقاومت فلسطین به هیچ وجه از خواسته‌های خود یعنی توقف کامل جنگ و خروج نیروهای اشغالگر از سراسر نوار غزه کوتاه نخواهد آمد.»

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس خاطرنشان کرد: «ما برای دفاع از ملت فلسطین وارد جنگ شدیم و به مقابله با نیروهای اشغالگر ادامه می‌دهیم و تسلیم نخواهیم شد.»

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا