استان ها

حفاظت بی‌طرفانه از رای مردم در انتخابات ۸ تیر

شبکه/سمنان استاندار سمنان بر حفاظت بی‌طرفانه از رای مردم در انتخابات ۸ تیر تاکید کرد.

سیدمحمدرضا هاشمی امروز سه‌شنبه پنجم تیرماه در نشست تبیینی انتخابات با فعالان احزاب سیاسی این استان اظهار کرد: مشارکت سیاسی مردم بویژه در عرصه‌های انتخابات، یکی از دستاوردهای ارزنده نظام جمهوری اسلامی و نماد مردم سالاری دینی است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب و نظام و بویژه شهید جمهور و همراهان وی تصریح کرد: همه وظیفه داریم مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کنیم.

استاندار سمنان افزود: چهار راهبرد امنیت، سلامت، مشارکت، رقابت و رعایت اصل بی طرفی مورد توجه ستاد انتخابات استان در انتخابات ۱۱ اسفند سال گذشته قرار داشت که در انتخابات پیش رو نیز همینگونه‌ عمل خواهد شد.

هاشمی اضافه کرد: رئیس جمهور شهید، آیت الله رئیسی (ره) در دور دوم سفر به استان سمنان بیان داشتند که امنیت استان مثال زدنی است که باید در راستای حفظ این مهم بکوشیم.

استاندار سمنان در بخش دیگری بیان کرد: ما به عنوان دست اندرکاران ستاد انتخابات و برگزار کننده روند اجرایی انتخابات، با امانت داری و صداقت و رعایت اصل بی طرفی، از رای مردم حفاظت و پایداری خواهیم کرد.

وی همچنین تصریح کرد: رعایت اخلاق انتخابات توسط ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان، امری بود که مورد تاکید قرار گرفت.

استاندار سمنان گفت: ان‌شاءالله با رعایت این مؤلفه‌ها، تلاش برای افزایش مشارکت و برگزاری نشست‌های تبیینی و آگاهی بخشی در کنار حفظ حرمت و اخلاق انتخاباتی، در روز ۸ تیر ۱۴۰۳ شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا