اجتماعی

حادثه برای یک روباه در یکی از خانه‌های جنوب تهران

یک قلاده روباه که وارد یک منزل مسکونی در جنوب تهران شده و ساکنان آن را به وحشت انداخته بود، از سوی آتش‌نشانان به دام افتاد.

به گزارش شبکه، عصر روز گذشته ساکنان یک ساختمان مسکونی در تماس با سامانه ۱۲۵ از ورود یک قلاده روباه به منزل مسکونی خود خبر داده و از آتش‌نشانان درخواست کمک کردند. در همین راستا نیز ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۳۲ را به محل اعلام شده واقع در خلازیل، شهرک ابوذر اعزام کرد.  

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک قلاده روباه وارد این ساختمان شده و از قسمت سر در کفشور ساختمان گیرافتاده بود. این روباه که دچار وحشت شده بود، کفشور را از جا کنده و هراسان در حال تلاش برای فرار از ساختمان مسکونی بود که همین موضوع ساکنان ساختمان را نیز به وحشت انداخته بود. در نهایت نیز این روباه امکان فرار را پیدا نکرده و در قسمت پارکینگ این ساختمان مخفی شده بود.

در این شرایط، آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص وارد ساختمان شده و پس از جستجو در گوشه و کنار پارکینگ، روباه هراسان را به دام انداخته و از ساختمان خارج کردند. در ادامه با انتقال این حیوان به ایستگاه، کفشور ساختمان بدون هیچ آسیبی به حیوان از گردنش خارج شد و حیوان با هماهنگی اداره کل محیط زیست در محیط امنی در خارج از شهر رهاسازی شد.

حادثه برای یک روباه در یکی از خانه‌های جنوب تهران
رهاسازی روباه در خارج از شهر

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا