جلیلی: همه باید به رئیس جمهور منتخب برای ۴ سال پرشکوه کمک کنیم

جلیلی: همه باید به رئیس جمهور منتخب برای ۴ سال پرشکوه کمک کنیم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه باید به رئیس جمهور منتخب برای چهار سال پرشکوه کمک کنیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سعید جلیلی پیش از ظهر جمعه و در حاشیه حضور در قرچک برای شرکت در انتخابات طی سخنانی با بیان اینکه مردم عزیز ایران در اقصی نقاط کشور امروز جمهوریت نظام را به رخ جهانیان می‌کشند، گفت: از فردا نیز هر کس که منتخب مردم شد مورد احترام همه است و رئیس جمهور همه کشور است.

وی با بیان اینکه همه باید به رئیس جمهور منتخب کمک کنند تا با قدرت چهار سال پرشکوه و پرافتخار را برای کشور رقم بزند، گفت: امروز همه دنیا اعتراف دارند که این مردم هستند که تعیین می‌کنند در چهار سال آینده چه کسی مسئولیت ریاست جمهوری را عهده‌دار باشد.

وی شرکت در انتخابات را حق مردم دانست و گفت: شما امروز تعیین می‌کنید چه مسیری، چه فردی و چه رویکردی در چهار سال آینده کشور را اداره کند، آنچه که مردم انجام می‌دهند کاری بزرگ است.

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: برنامه، برآورد، شعار و رویکرد ما این است که امروز یک جهان فرصت داریم و در چهار سال آینده این جهان فرصت باید تبدیل به یک ایران جهش شود، لازمه اینکه ما به چنین جهشی دسترسی داشته باشیم این است که همه مردم باید آن نقش پرشکوه خود را ایفا کنند و امروز نقطه شروع آن حرکت و ایفای نقش است و از همین‌ها شروع می‌شود.

وی گفت: هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رأی بیایید، آن نقش پرشکوه ایفا می‌شود و قدرت نظام و توانایی آن برای یک جهش بزرگ در ۴ سال آینده بیشتر فراهم می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا