استان ها

تولید کاغذ تیشوی کاملا سفید در شرکت حریر خوزستان

به گفته این مقام مسئول، این شرکت علاوه بر افزایش تولید با تکیه بر دانش بومی و اهداف جدید در شرکت ابریشم خوزستان، برای اولین بار محصولاتی با کیفیت بسیار خوب تولید کرده است.

جزایری می گوید: سعی کرده ایم با تولید محصولاتی با کیفیت دستمال کاغذی تمام بلانک با مواد اولیه داخلی، رضایت مشتری را از نظر کیفیت و قیمت جلب کنیم.

مدیرعامل خوزستان حریر گفت: در نتیجه استفاده از مصالح داخلی، کیفیت برابر و بهتر از مواد خارجی است که از خروج ارز جلوگیری می کند.

به گفته وی، تولید اخیر محصولات دستمال کاغذی با استفاده از مواد اولیه داخلی از نظر نسبت خمیر، شفافیت و سفیدی با دقت بالایی تولید شده است.

موسوی جزایری گفت: موارد ذکر شده تنها بخشی از کارهایی است که در این واحد انجام می شود و میزان فعالیت چندین برابر موارد ذکر شده است. پس از انجام اقدامات فنی، تولید فعلی و همچنین حمایت و پیگیری مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و کیفیت، آینده روشنی را برای صنعت بافت داخلی نوید می دهد.

مدیرعامل حریر خوزستان با اشاره به زحمات مدیران و کارکنان شرکت حریر خوزستان گفت: مدیر ماشین آلات و خط تولید، کبیری زاده مدیر تعمیرات، صبوری مدیر تولید، شوهان مدیر انبار و تمامی کارکنان فداکار، دلسوز و زحمتکش حریر خوزستان که شبانه روز برای تحقق شعار تلاش کردند.

دکمه بازگشت به بالا