استان ها

تساوی چادرملو و نفت در شب خوشحالی مدعیان صعود

شبکه/یزد چادرملو اردکان و نفت مسجدسلیمان به تساوی پُر گل مقابل هم رضایت دادند.

در مهم‌ترین بازی هفته بیست و ششم لیگ دسته اول، شاگردان «سعید اخباری» در ورزشگاه شهید نصیری یزد میزبان شاگردان «ابراهیم اشکش» بودند.

اردکانی‌ها در این بازی که قضاوت آن را «حسین زمانی» برعهده داشت، در دقیقه ۸ توسط علی طاهران به گل رسیدند و پیش افتادند، اما این پایان ماجرا در نیمه اول نبود.  

نفتی ها که بازی دو رفت را با نتیجه سه بر دو در خانه پیروز شده بودند، در این بازی نیز به دنبال دبل پیروزی مقابل چادرملو بودند؛ و بعد از دریافت گل اول حملات خود را روی دروازه میزبان خود تشدید کردند؛ اما حملات این تیم با دفاع منطقی چادرملو راهی به دروازه پیدا نکرد.

در شرایطی که بازیکنان چادرملو فرصت‌سوزی زیادی در نیمه اول داشتند، اما در نهایت «امین کعبی» در دومین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه اول دروازه چادرملو را فروریخت و با نتیجه تساوی دو تیم به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازیکنان نفت مسجدسیلمان سعی کردند با حملات سریع صاحب موقعیت شوند که موقعیت‌های آنها در دقیقه ۷۰ منجر به ضربه پنالتی شد و «رضا جباری» برای دومین بار دروزاه چادرملو را مقابل دیدگان هزاران تماشاگر یزدی باز کرد.

در شرایطی که بازی با برتری دو بر یک نفت مسجدسلیمان رو به پایان بود و این تیم شانس رسیدن به یک امتیازی چادرملو را داشت، اما «شاگردان اخباری» در ثانیه‌های آخر موفق شدند توسط «سید علی یحیی‌زاده» کار را به تساوی بکشند.

چادرملو اردکان که در لحظات پایانی تیر دروازه نفت را به لرزه درآورد. در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد تا با ۵۵ امتیاز و با یک امتیاز بیشتر از فجر شهید سپاسی که موفق به کسب پیروزی شد، در رده دوم جدول لیگ یک بماند.

نفت مسجدسلیمان نیز با ۵۰ امتیاز همچنان در رتبه چهارم جدول باقی ماند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا