اجتماعی

تحقق ۱۴۰درصدی بودجه مصوب شورای شهر در سال ۱۴۰۱

معاون شهردار تهران در شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه بر تحقق ۱۴۰درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ تأکید کرد.

به گزارش شبکه، نشست شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه با حضور علیرضا جاوید معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران و شهرداران مناطق و مشاورین حوزه معاونت با محوریت ارزیابی عملکردی مناطق به میزبانی معاونت هماهنگی امورمناطق برگزار شد.

جاوید ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی و تقارن این ایام با دهه ی مبارک کرامت به مدد ارواح طیبه شهداء و امام راحل و یاران شهیدش توفیق خدمت و بندگی را از جمله مواهب الهی دانست که در طول زندگی انسان نصیب اشخاص خواهد شد.

وی ضمن تسلیت مجدد به شهردار منطقه شش بابت فقدان فرزند عزیزشان اینگونه ابتلائات الهی را در زندگی تک تک ما انسان ها منشاء امتحانات الهی دانست.

معاون شهردار تهران با بررسی عملکرد مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بر مبنای گزارش اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق لزوم برنامه ریزی جدی در حوزه های درآمدی و نگهداشتی شهر در نیمه نخست سال ۱۴۰۲ را مطرح و از تلاش های مناطق ۲۲ گانه در تحقق مباحث بودجه ای و بویژه تحقق ۱۴۷ درصدی بودجه مصوب شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۱ تقدیر و تشکر بعمل آورد.

جاوید با توجه به ایام دهه کرامت از ویژه برنامه شهرداری تهران در برخی مناطق مرکزی شهر در جهت بالابردن نشاط اجتماعی و ترویج روح معنوی این ایام مبارک در بین شهروندان خبر داد و همکاری همه جانبه مناطق را با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جهت تحقق این مهم خواستار و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

در ادامه شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با ارائه پیشنهاداتی درخصوص ابلاغ مصوبات و دستورالعمل های ستادی بویژه در حوزه مناقصات و کفایت اسناد در جهت بالابردن ظرفیت های اجرایی و عملکردی مناطق، لزوم تسریع در ابلاغ اینگونه مصوبات را از واحدهای ستادی خواستار شدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، جاوید پس از این سخنان از اضافه شدن موارد فوق به ارزیابی های آتی مناطق ۲۲ گانه شهر خبر داد و  بر ضرورت ارائه دقیق آمار و گزارشات مناطق تأکید کرد.

به گفته وی، ارائه گزارش دقیق و مستند بر طبق شاخص های ابلاغی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق را راهگشای پیشبرد اهداف مدیریت شهری در ارائه خدمت هرچه بهتر به شهروندان تهرانی است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا