برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

بهترین دمنوش لاغری

لاغری سریع با دمنوش

مصرف دمنوش رازیانه ترکیبی ستین برای لاغری به دلیل ترکیبات گیاهی موجود باعث افزایش متابولیسم بدن و لاغری سریع می شود. همچنین برخی از انواع دمنوش های های گیاهی با بهبود عملکرد دستگاه گوارش از افزایش وزن بیش از حد جلوگیری کرده و بدن را آماده برای کاهش وزن و لاغری می کند. انواعی از دمنوش های گیاهی مانند بابونه علاوه بر اینکه تاثیر مستقیم بر روی چربی سوزی بدن دارند از طرفی با ایجاد آرامش از پرخوری عصبی جلوگیری می کنند. در واقع هر کدام از دمنوش های لاغری با روش های متفاوتی باعث کاهش وزن سریع می شوند.

شاید دمنوش های گیاهی به نسبت قرص های لاغری سریع عمل نکنند اما بدون عوارض هستند و در صورت مصرف آنها در کنار رژیم لاغری می توانند باعث لاغری و کاهش وزن شوند.

برای اینکه بتوان از نوشیدن دمنوش های گیاهی به لاغری و کاهش وزن رسید نیاز است که در انجام این کار استمرار داشته باشید و صبور باشید تا در طولانی مدت به هدفی که می خواهید می رسید. البته در صورت نوشیدن روزانه دمنوش های گیاهی در کنار رژیم لاغری و ورزش، چربی سوزی و لاغری سریع تر حاصل می شود.

مواد تشکیل دهنده دمنوش بانوان بیز می توان به  رازیانه و پنج انگشت دکتر بیز هم گفته می شود، دو گیاه رازیانه و پنج انگشت می باشد. ترکیبات استروژنیکی اصلی پلیمرهای آنتول موجود در گیاه رازیانه، مانند دی آنتول و فتو آنتول می توانند منجر به تحریک قاعدگی و تعادل هورمونی بشوند.

دمنوش های لاغری فوق العاده

در اینجا به معرفی چند نمونه از دمنوش های لاغری فوق العاده به همراه آموزش طرز تهیه دمنوش لاغری شکم و پهلو و کل بدن پرداخته ایم؛ با ما همراه باشید.

1-     دمنوش لاغری با چای سبز

به دلیل خاصیت چربی سوزی بالای چای سبز از آن برای لاغری شکم و پهلو استفاده می شود. برای اینکه لاغری با چای سبز حاصل شود نیاز است که روزانه حدود 6 فنجان از آن میل کنید. البته در صورت اضافه کردن زنجبیل به این دمنوش تاثیر آن دوچندان می شود. البته به غیر از لاغری چای سبز مزایای بیشمار دیگری نیز دارد که عبارتند از: کنترل فشار خون، کنترل دیابت، کاهش استرس و شادابی پوست..

2-     دمنوش برای لاغری با زنجبیل

دمنوش زنجبیل به دلیل طبع گرمی که دارد می تواند باعث افزایش سوخت و ساز بدن و لاغری و کاهش وزن شود. برای تهیه این دمنوش، قطعات خرد شده زنجبیل را در چای خود بیندازید و نوش جان کنید! بهترین زمان مصرف دمنوش زنجبیل برای لاغری زمانی است که احساس می کنید اشتهایتان افزایش پیدا کرده است و نمی خواهید چیزی بخورید.

3-     دمنوش لاغری چای ماچا

چای ماچا به عنوان یکی دیگر از  دمنوش های لاغری فوق العاده شناخته می شود و تاثیر زیادی بر لاغری و چربی سوزی دارد. گفته می شود که تاثیر چای ماچا برای لاغری 10 برابر بیشتر از چای سبز است و برای لاغری ران ها، شکم و پهلو بسیار مناسب است.

از جمله خواص دمنوش چای ماچار در کنار لاغری می توان به افزایش متابولیسم بدن، کالری پایین، افزایش انرژی قبل از ورزش، کاهش کلسترول خون، درمان یبوست، کاهش استرس و بهبود گردش خون اشاره کرد.

4-     دمنوش کاهش وزن با دارچین

دارچین علاوه بر اینکه طبع گرمی دارد و باعث افزایش متابولیسم بدن می شود مزیت دیگر آن کنترل قند خون است. دارچین با کنترل قند خون از میل کاذب به غذا خوردن جلوگیری می کند. برای تهیه این دمنوش لاغری شکم و پهلو می توانید چوب دارچین یا کمی پودر دارچین را به آب جوش اضافه کنید و میل کنید؛ همچنین می توانید با اضافه کردن مقداری پودر دارچین به چای خود از خواص آن بهره مند شوید.

5-     دمنوش هل

هل سرشار از فیبر است و باعث القای احساس سیری در فرد و افزایش متابولیسم بدن می شود. همچنین ملاتونین یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده هل است که می تواند برای لاغری شکم و پهلو بسیار موثر باشد. استفاده از دمنوش هل در کنار یک رژیم لاغری اصولی می تواند باعث کاهش وزن و لاغری شود.

6-     دمنوش گل محمدی

زمانی که در حال پیروی از رژیم لاغری هستید بدن شما آب زیادی را از دست می دهد. در صورت استفاده از دمنوش گل محمدی در این ایام کلیه ها کمک می کنند تا سدیم بیشتری از بدن دفع شود و باعث سم زدایی می شود. از طرفی گل محمدی باعث هیدراته نگه داشتن بدن می شود و از دست دادن آب بیش از حد بدن جلوگیری می کند.

7-     دمنوش رویبوس

اگر به دنبال یک دمنوش کاهش وزن موثرتر از چای سبز و سیاه هستید؛ دمنوش رویبوس با چندین برابر آنتی اکسیدان بیشتر را به شما معرفی می کنیم.

8-     دمنوش برای لاغری زرشک

دمنوش زرشک در کنار مزایای بسیار زیادی که برای ارتقای سلامت بدن دارد می تواند در چربی سوزی کل بدن نیز موثر باشد.

9-     دمنوش لاغری مریم گلی

اگر به دنبال لاغری در یک ماه هستید؛ دمنوش مریم گلی معجزه می کند. مریم گلی طبع گرم و خشک دارد و از آن به عنوان یک آرام بخشی قوی و چربی سوز استفاده می شود. از جمله سایر مزایای مریم گلی عبارتند از:

  • رفع سوء هاضمه
  • درمان نفخ معده و درد شکم
  • پاکسازی بدن
  • کاهش کلسترول بد خون

قیمت دمنوش لاغری دکتر بیز

نکته ی مهم دیگری که ذهن متقاضیان و مصرف کنندگان این محصول را به خود مشغول کرده است قیمت دمنوش لاغری دکتر بیز می باشد؛ اینکه چرا دمنوش لاغری بیز قیمت های مختلفی در بازار دارد؟

همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، دمنوش لاغری دکتر بیز یک محصول انحصاری می باشد که توسط یک تولید کننده و با یک قیمت مصوب در کل کشور عرضه می شود. در نتیجه ملاک اصلی ما برای قیمت دمنوش لاغری بیز، همان مبلغی است که در سایت اصلی شرکت بیز تعریف شده است که این مقدار همواره عددی ثابت و مشخص می باشد.

قیمت دمنوش لاغری دکتر بیز به صورت رسمی از طرف شرکت بیز اعلام می‌شود و هرگونه تغییر قیمتی باید ابتدا توسط سایت تخصصی شرکت بیز اطلاع رسانی شود. بنابراین فروش این محصول با قیمت پایینتر، تاییدی بر عرضه محصول تقلبی یا دستکاری شده می باشد. به طوری که در موارد دستکاری شده، تشخیص عملا غیرممکن است.

پس مسلما می توان نتیجه گرفت هر مبلغی که برای این محصول در فضای مجازی وجود دارد، چنانچه با قیمت دمنوش مفرح در داخل سایت رسمی این شرکت مغایرت داشته باشد، هیچ توجیهی نداشته و پایین تر از حاشیه سود محصول به فروش می رسد و مطمئنا ما با یک محصول مشکل دار روبه رو هستیم که احتمالا، یا تاریخ انقضای آن تغییر کرده است و یا محصول غیر اصلی و دست کاری شده می باشد. و یا حتی محصول افت کیفیت پیدا کرده است.

دکمه بازگشت به بالا