بین الملل

بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند

منصوری:

بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، بسیجیان را الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان دانشگاه معرفی و بر ضرورت پیگیری جهاد تبیین در دوران حساس جامعه و کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدامین بخشی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های سمنان در حکم جداگانه ای سید محمود زرگر را به عنوان سرپرستی بسیج دانشجویی و مینا جهانی را به عنوان سرپرستی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منصوب کرد.

براین اساس، آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور مهدی منصوری رئیس این دانشگاه، معاونین فرهنگی، دانشجویی و آموزشی، مهارتی، نماینده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان برگزار و زرگر به عنوان سرپرست بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان معرفی و از تلاش های سیدحسین رضوی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این نشست با اشاره به چهار شاخص میدان داری عرصه های حیاتی و اساسی زندگی، پیشتازی در علم و عمل، عدالت طلبی و احساس صاحب خانه داشتن نسبت به کشور که در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان شاخص های دانشجوی بسیجی تعریف شده، اظهار کرد: بسیج دانشجویی تشکلی کارآمد برای همه ابعاد علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه است.

منصوری، بسیجیان را الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان دانشگاه معرفی و بر ضرورت پیگیری جهاد تبیین در دوران حساس جامعه و کشور تاکید کرد.

به گزارش آنا، همچنین در احکامی از سوی بخشی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان با قدردانی از تلاش های فاطمه فاطمی نیا، مینا جهانی به سرپرستی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منصوب شد.

دکمه بازگشت به بالا