ورزشی

برنامه هفته دوم سوپر لیگ کاراته اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته دوم از هجدهمین دوره رقابت‌های سوپر لیگ کاراته آقایان، روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار و هفت تیم حاضر در این رقابت‌ها سه بار به روی تاتامی می ورند.

بر همین اساس در مرحله نخست از هفته دوم توسعه نیشکر خوزستان به دیدار هشتمین خورشید خراسان رضوی خواهد رفت و رعد پدافند هوایی همدان برابر بیمه تعاون مدافع عنوان قهرمانی کار دشواری پیش رو خواهد داشت. دیدار جذاب و دیدنی تیم‌های اول و دوم جدول یعنی دانشگاه آزاد اسلامی و پاس فراجا نیز سومین مبارزه این مرحله خواهد بود.

در مرحله دوم رعد پدافند هوایی همدان با آورای رزم و دانشگاه آزاد اسلامی با هشتمین خورشید خراسان رضوی مبارزه می‌کند. شاگردان علیرضا کتیرایی در تیم پاس فراجا در دومین دیدار سخت خود باید با بیمه تعاون و شاگردان حسین روحانی پیکار کنند.

دانشگاه آزاد در سومین مبارزه خود به دیدار توسعه نیشکر خوزستان می‌رود. پاس فراجا با آوای رزم مبارزه می‌کند و بیمه تعاون هم به دیدار هشتمین خورشید خراسان رضوی خواهد رفت.

در جدول رده بندی دانشگاه آزاد اسلامی و پاس فراجا هر کدام با ۶ امتیاز و تفاضل امتیاز تکنیک اول و دوم هستند، رعد پدافند هوایی همدان با ۳ امتیاز تیمی ۲۷ امتیاز انفرادی در جای سوم ایستاده است. بیمه تعاون با ۳ امتیاز تیمی ۲۵ امتیاز انفرادی چهارم است و تیم‌های توسعه نیشکر خوزستان، آوای رزم و هشتمین خورشید خراسان رضوی بدون امتیاز رتبه‌های بعدی را در اختیار دارند.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا