ورزشی

ایران به رده بیستم فیفا صعود کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ امروز شنبه ۱۴ بهمن رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با برتری دو بر یک ملی‌پوشان کشورمان همراه شد.

محمد محبی و علیرضا جهانبخش هر دو در نیمه دوم توانستند گل‌های پیروزی بخش ایران را وارد دروازه ژاپن کنند. تیم ملی ایران با توجه به پیروزی امروز برابر ژاپن ۲۱.۰۴ امتیاز دریافت خواهد کرد و با توجه به حذف تیم ملی سنگال از جام ملت‌های آفریقا، ایران یک رده در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی فوتبال فیفا صعود خواهد کرد و به رده بیستم می‌رسد. ایران در صورت موفقیت در دیدار نیمه نهایی و فینال این شانس را خواهد داشت تا جای ژاپن را در صدر جدول تیم‌های آسیایی بگیرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان باید روز چهارشنبه ۱۸ بهمن از ساعت ۱۸:۳۰ و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده تیم‌های ملی ازبکستان و قطر برود.

ایران به رده بیستم فیفا صعود کرد

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا