بین الملل

آمریکا ایران را تحریم کرد

به گزارش شبکه وزارت خزانه‌داری آمریکا از وضع تحریم‌های تازه در ارتباط با برنامه موشکی ایران خبر داد.

وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که شبکه فرامرزی که از برنامه‌های موشکی بالستیک و پهپادهای ایران پشتیبانی می‌کند، در فهرست تحریم قرار گرفت.

به گزارش آنلاین حمید همایون فال، حمیدرضا لشگریان، مهدی لشگریان، میلاد منصوری و محمد امین صابریان وابسته به فرماندهی امنیت سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران کسانی هستند که بنا به بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا تحت تحریم قرار گرفتند.

وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه هم تحریم‌های جدیدی را به بهانه «حمایت مالی حیاتی» از شبکه مالی مورد استفاده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حزب الله لبنان وضع کرد.

بر اساس اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، واشنگتن تحریم‌هایی را علیه ۳ نهاد و یک شخص در لبنان و ترکیه اعمال کرده و مدعی شد که آنها «حمایت مالی حیاتی» را برای شبکه مالی مورد استفاده نیروی قدس و حزب‌الله لبنان ارائه می‌کنند!

311311

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا